Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtok mondani nagyon jó...

Tudtok mondani nagyon jó immunrendszer erősítő vitaminokat?

Figyelt kérdés

Ha van tapasztalat, azt is írjátok meg. Vitaminokon kívül mikkel lehet még nagyon jól erősíteni az immunrendszerem? Zöldséget és gyümölcsöt rendszeresen fogyasztok, futni és bringázni szoktam, de úgy veszem észre, hogy ez nem elég. Mióta futok, azóta nehezebben betegszek meg, de ha megbetegszem, akkor nehezen tudok meggyógyulni.

A stressznek és az idegességnek is köszönhetem, hogy nehezebben gyógyulok meg?

Olyan munkám lesz, ahol nem lehetek beteg és ezt nagyon nézik, hogy mennyit betegeskedem.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

21/f



2017. jún. 18. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
D vitamin, észrevehetően erősödött az immunrendszerem.
2017. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
D-vitamin, ami vényköteles. SZeptembertől március 30-ig kell szedni. Drogériában kaphatót ne vegyél, csak vényköteles patikait!
2017. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
C-vitamin!
2017. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a kórház patikájában vettem a D vitaminomat, nem volt vényköteles.
2017. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig van vényköteles D-vitamin és tapasztalatból mondom, hogy amit az orvos ír fel és csak vénnyel lehet kiváltani kilométerekkel hatásosabb, mint xy gyártó csilli-villi dobozában lévő kispórolt kapszulái, amiket 3* olyan drágán megvesz az ember.
2017. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy nincs igazad, mert hiszek neked, de szerintem van ami nem vényköteles és hatásos (pl. amit én szedek, azóta nem is voltam beteg)

De az biztos, hogy a drogériás nem jó, ott nem érdemes ilyet venni, csak patikában


Egyébként immunerősítésre a svédcsepp is jó, hatásos, de kicsit borsos az ára.

2017. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsó: mi a neve annak a vitaminnak, amit szedsz?
2017. jún. 20. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:

BioCo D-vitamin

2000 NE (Az orvosom ajánlására ennyi)

2017. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A FitLine termékekben rengeteg vitamin és tápanyag van, saját tapasztalatom az hogy amióta szedem őket azóta még nem voltam beteg de még megfázva sem. Sokkal ellenállóbnak érzem magam :)
2017. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-höz: A D vitamin, az D vitamin, akárhol vesze is. Az orvos által felírt és gyógyszertári azért nem megfelelő, mert kis dózisú. D vitaminból napi 5-10000 NE-et kell bevinni a szervezetbe. Az orvos meg csak ennek töredékét javasolja.
2017. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!