Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki használt már grapefruit...

Aki használt már grapefruit cseppet, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nekem a védőnő javasolta condylomára, mert természetes immunerősítő, és vírusölő. Kíváncsi lennék ti mit tapasztaltatok és mire szedtétek? Azt láttam az interneten hogy elég drága, ezért érdekelne, hogy tényleg olyan jó-e? Kismama vagyok, ezért én csak alkoholmenteset szedhetek.
2017. jún. 23. 16:50
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én tavaly nyáron használtam 2*-3* egy nap, limonádéban/üdítőben. Minden napos "gyomoridegem" volt, fájt a gyomorszájam állandóan. 3-4 nap után éreztem, hogy kezd csillapodni illetve elmúlni a fájdalom. Persze utána még ittam egy darabig:)
2017. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Régen gyerek koromban anyukám elvitt természet gyógyászhoz allergiám és asztmám miatt, ott kaptam több immunerősítőt többek közt grapefruit cseppet is. Emlékszem kesernyés izére, minden nap teába kellet csöppenteni belőle. Szerintem nem volt áttörő hatása.


Kb egy éve körbe akartam járni ezt grapefruitos témát, mert úgy tűnt jó megoldás étkezés után a száj ph érték gyors helyreállításához. iHerb.com oldalról akartam természetes rendelni, nem valami sufniból vagy MLM rendszerből, de ahogyan olvastam a kommenteket egyre gyarapodtak az 1-es csillagos kommentek, hogy a már nincs meg az a kesernyés íze, miért kellett változtatni az összetételen. Végül beleástam magam és kiderült, hogy azért változtattak az összetételen, mert igazából a magnak nincs vagy nagyon kevés a gyógyító hatása inkább az etil alkohol és a tartósítószerek dominálnak benne és leginkább ez utóbbi kettőtől függ a hatása.


Elég csak a Google által rákeresni "grapefruit mag kivonat vélemények" kulcsszavak alapján, feljön egy két fórum ott összeütközik a két tábor, de olvastam már olyan cikket is, hogy 5 készítményből mindössze csak egyben találtak ténylegesen grapefruit mag kivonatot (vagy legalábbis hasonló arány volt).


Személy szerint az én vélemények erről csak a pénz lehúzás, utána kell nézni nagyon a készítménynek hol vizsgálták be, mik a pontos összetevők. Azonban az aloe vera gélt tudom ajánlani az tényleg erősíti az immunrendszert és az itthon is könnyen beszerezhető csak ügyelni kell rá hogy gél legyen.

2017. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!