Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

Múlt héten egy buliban smároltam egy sráccal, de az a baj hogy nem annyira ismerem és nem tudom van e valami betegsége. Nem feküdtünk le csak smaroltunk de azt órákig kis megszakításokkal és félek hogy volt valami betegsége amiről nem tudok. Van valami lehetősége annak hogy pl híves és elkaptam ennyitől vagy nincs?

16/L



2017. jún. 28. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem vagy Hiv-es. Nyugi. Nem nyálcútján terjed, meg nem mindenki Aidses:D
2017. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Elég keveset tudsz a szexuális betegségekről. Herpeszt, náthát, influenzát elkaphatnál csókolózással is. A Hív vírus nyállal nem terjed. Az internet a tudás tárháza. Keress rá a nemi betegségekre, ha érdekel a téma. Egyébként ne aggódj, más is szokott ilyenbe belefutni.
2017. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!