Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hiv gyorsteszt előtt szabad enni?

Hiv gyorsteszt előtt szabad enni?

Figyelt kérdés

Kb milyen időben mehetek? Reggel, délben, este?

Ehetek, ihatok előtte vagy éhgyomorra kell?

Ja, és ezekre előre kell programálnom magam vagy mehetek, amikor akarok?



2017. jún. 29. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ooo, és a görbe estém június 9-én történt. Két hét múlva tesztelnék. Vagyis kb rá egy hónapra. Kimutatja, ugye, ha gáz van?
2017. jún. 29. 13:51
 2/6 anonim ***** válasza:

gyorstesztre nemtudom... de normál tesztre ahol vért vesznek éhgyo.orral kell menni!

Ha baj van akkor 2 hét műlva az látszik majd.

Javaslom neked hogy menj el a Szent Lászlóba vizsgálatra mivel ott komplett vérképet kapsz, vagy a Mária utcai rendelőbe.


egy hiv fertőzött....

2017. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyorsteszt 1 hónap után nem biztos, hogy kimutatja a vírusfertőzést. Anonim szűrésre menj, az ott használt módszerek ekkor már kimutatják. NEM kell éhgyomorra menni, a vírus és az ellene termelődött ellenanyag jelenléte nem függ attól, hogy ettél-e vagy sem. Viszont elég folyadékot fogyassz vérvétel előtt. Sokféle vizsgálathoz (pl. vérképhez) kell az éhgyomor, vírusvizsgálatokhoz nem szükséges.

Az anonim szűréshez általában nem kell időpontot kérni, de

lehet olyan szűrőhely, amelyiken kell, érdeklődj ott, ahova akarsz menni.

Ezen a linken megtalálod, hol van térítésmentes szűrés Budapesten és vidéken:

[link]

2017. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha normál szűrésre mész akkor menj a László kórházba, Lakatos Botond doktor úrhoz kérd magad! Sztem a legjobbfej doki a csapatból Szlávik János doktor úrral eggyütt.

Ott kérni fogják mindenféleképpen az éhgyomrot, mivel a hiv fertőzésnél nem csak az számít hogy vírus meg cd4 hanem teljes vérképet is készítenek! Ebbe viszont az étel jelentősen beletud szólni! Legalább fél liter folyadék kell előtte, lehetőleg nem vmi cukros lötty! Én kb 2 dl vizet iszok csak meg előtte mivel:1 jól kitapinthatók,szemmel láthatók a vénáim,2.nem szeretem a vizet...

Jahh, és ide muszáj vagy időpontot kérni Nelly nővértől mivel eléggé bevannak táblázva...(0614558192-Szent László kórház HIV/AIDS vonal) a legfontosabb hogy ne idegeskedj!


egy hiv fertőzött....

2017. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves "hiv fertőzött"!

Nem lőnek ágyúval verébre. Annak kérnek teljes vérképet, akiről bebizonyosodott, hogy HIV fertőzött. Szerencsére ennek elég kicsi az esélye. Évente több tízezer HIV-tesztet csinálnak az országban, felesleges lenne rögtön mindenkinél arra gondolni, hogy biztos pozitív lesz.

Sajnálom, ha te pozitív vagy, de azért szerencsére a HIV tesztre jelentkezőknek csak egy kis része pozitív.

2017. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen és a sima tesztnél nem kérik,hogy éhgyomorral menj. Én amikor voltam, direkt megkérdeztem,hogy mi folyásolja be és az étel nem. És ez életem első tesztje volt.
2017. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!