Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az a Worms bél korokozó?

Sharoonka 2160710 kérdése:

Mi az a Worms bél korokozó?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy termeszet gyogyasznal es egy ilyen biorezonanciális kezelést végzett rajtam es ki derult h worms bél korokozók vannak a hasamban es azert szaladgalok a wcre evés utan es foggalmam sincs h mik ezek mert alitolag macskatol vagy sertes hus bol vagy barbitol el kaphattam kulfoldon nem jartam soha sem onnan nem lehetnek férgeim segitsetek mi lehet ez???? Mi ez galand fereg vagy mi ugy felek kaptam gyogyszereket meg minden de nagyon féllek

#Worms bélkorokozo
2017. júl. 21. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Anyira izgulok h mi lehetvez hogy irni se tudok most nezem meg mar anyit sirtam most is tiszta könny a szemem anyira felek ettol na mind1 kerlek segitsetek
2017. júl. 21. 22:30
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg meg azt h el kaphatja szajon at a kislanyom mert el felejtettem meg kerdezni a termeszet gyogyászt ha meg puszilom lesz e baja , jo a kezeimet mosom hippos vizben mindent le tisztitottam már amugy is minden nap tisztitok minent anyira feltem a lanyomat csak nem merem meg puszilni meg meg hozza nyulni is 😢😢😢😢😢😢
2017. júl. 21. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elhiszed-e, amit írok.

Mostanában divat lett az embereket férgekkel rémisztgetni. Tele van az internet ezzel, hogy az emberek többségében parazita van. Magyarországon ez NEM IGAZ! Magyarországon ritka a parazitafertőzés. Ha az orvos parazita fertőzésre gyanakodik, vizsgálatot kér, részben a vérképből lehet következtetni a parazitafertőzésre, részben más minta kell hozzá (széklet, anorectális váladék, stb.) Te magad pénzért is kérhetsz vizsgálatot. Kizárólag államilag elismert, akkreditált laboratóriumban kérj vizsgálatot, ha mindenáron fizetni akarsz!


A worm egyébként egyszerüen férget jelent. A féregfertőzés nek nem jellemző tünete az, hogy étkezés után szaladgálni kell a WC-re. Menj el egy gasztroenterológushoz, az majd meggyógyít és nem rémisztget!

2017. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van kaptam ettől a termeszet gyogyasztol egy féregtelenitőt azt szedem félek ettől ugyhogy holnap hetfő intézkedek es kérek idopontot
2017. júl. 23. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég szarul érzem magam erzem h a hasamban mintha valami lenne nem buborekolashoz hasonlo hanem mintha mozogna de nem halucinalom be mert érzem tenyleg mert azelott is mikor még nem is tudtam errol folyamatosan éreztem szoval el megyek egy rendes dokihoz meg nézetem mert ez nem vicc nagyon feltem a családom a kislanyom hogy el kaphatak töllem ezt a borzalmat....🙁🙁😔
2017. júl. 23. 23:52
 6/7 A kérdező kommentje:
( kaphatják)*
2017. júl. 23. 23:53
 7/7 A kérdező kommentje:

Jahh!! Meg azt is mondta a természet gyogyász h nincs laktoz es gluten érzékenysegem

Es péntek ota szedem Paraprotex clavitát es 3×1 kel evés kozben és estére normaflort kell innom es most olyan mintha nyagyon csípos borsoss kajákat ettem volna éss nagyon rossz kicsit megy a hasam is de nem észleltem még férget vagy ahozz hasonlót ....

2017. júl. 24. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!