Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy családtagom borotváját...

Ha egy családtagom borotváját használtam, milyen fertőzést kaphatok el és mikor jelennek meg az esetleges tünetek?

Figyelt kérdés
17 fiú vagyok és holnap átmegyek a barátnőmhöz éjszakára. Első együttlét és azt kérte tőlem, hogy borotválkozzak meg a fanszőrömnél. Azonban hogy odaérjek, hamarosan indulnom kell és jelenleg nem volt saját borotvám így az egyik családtagomét használtam. Az lenne a kérdésem hogy milyen fertzőzésektől kell tartanom és mikor lehetnek tünetei?

2017. aug. 6. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy elkaptál volna bármit is
2017. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kipirosodhat meg felomolhet. Kb ennyi. Nalam ez akkor is elofordul, ha a sajatomat hasznalom.
2017. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Amerikába mész, hogy holnap éjszakára érsz oda, ezért ma kell elindulnod?
2017. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Első éjszaka, és mindjárt orális sex?

Különben sem számít mit viszel át, mert amúgy egy nagy család lesztek. A rokonnak már megvan, neked is hamarosan, te meg tovább adod a lánynak és így tovább. A bacik picik, és nagyon szaporák.

2017. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem kapsz el semmit. De megvan rá az esély. Többet ne csinálj ilyet.
2017. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De ugye utána azt a borotvát kidobtad?

Nem akarhatod, hogy például apud azzal borotválkozzon amivel te előzőlrg farkadat igazgattad.

Az a minimum, hogy kidobod ilyenkor.

Hatalmas pofátlanság volt a másik emberrel szemben.

2017. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, rettenetesen önző voltam és felelőtlen. Többet sosem csinálok ilyet, de azért tettem ki ezt a kérdést hogy választ kapjak, akitől kaptam azt köszönöm! A borotvát kidobtam és vettem újat helyette. Még annyi érdekelne, hogy HIV vírusra mennyi az esély hogy elkapjam? Mert tudom hogy az vérrel is terjed, és igazából úgy nem vágtam meg magam sehol, hogy vérezzen, így van esély arra h nemibeteg leszek?
2017. aug. 6. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemibeteg akinek a borotváját használtad?
2017. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Közös borotvahasználattal vérrel terjedő vírusok kaphatók el: HIV, hepatitis C, hepatitis B, természetesen csak akkor, ha az, aki eredetileg használta a bortvát beteg volt. Elkapható ezen kívül néhány gombafertőzés és bakteriális bőrfertőzés.

Soha ne használj közös borotvát mással!

2017. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak évek múlva jönnek elő a tünetek. Úgyhogy elég nagy gonoszság így első együttlétet létesítened azzal a lánnyal. Gondolj csak bele, szegény lánynak tönkreteheted az életét.

Egyébként milyen távot kell megtenned? engem is érdekel :D

2017. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!