Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek velem van a gond,...

Szerintetek velem van a gond, hogy hiába próbálom az orális szexet gumiban, nem megy? Felelőtlen vagyok

Figyelt kérdés
Utóbbi két évben egyáltalán nem volt komoly kapcsolatom, mert valahogy kissé besokalltam az utolsó 4 éves kapcsolatomtól. És ebből a két évből csak az elsőben volt 2 alkalmim, aztán ezt is felfüggesztettem, mert nem is vonz a téma, meg félek a HIV-től és stb, szóval több, mint egy éve nulla kapcsolatom volt. A 2 alkalmi partneremmel az 1. 1-2 együttlét alkalmával próbálkoztam gumival az orális szexnél is, de nagyon rosszul voltam. Először sima óvszerrel csináltam, aztán ízesítettel, de egyik sem jött be, hányingerem volt, stb. És végülis utána lemondtam a gumiról ennél a résznél. Kb ezekkel a fiúkkal együtt úgy 6 partnerem volt egész életemben a 34 év alatt és inkább úgy döntöttem, hogy std szűrésre járok az aktusok után. Semmi fertőzést nem találtak. Szerintetek felelőtlen vagyok, hogy alkalminál nem használtam gumit az orálhoz? Vagy csak hipochonder és pánikbeteg, hogy így félek a fertőzésektől?

2017. aug. 21. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább felelőtlen vagy, alkalmi partnernél jogos a fertőzéstől való félelem. És hiába mégy utána szűrésre, nem is mutatható ki minden azonnal, meg nem is gyógyítható minden.

Egyébként én sem bírom a számba venni az óvszert. Viszont nincsenek alkalmi kapcsolataim, csak már hosszabb párkapcsolatban megy orál.

2017. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg a partnered, hogy menjen el szűrésre. És ösztönzésként te is menj el. Így megtudod, hogy van-e valami baja vagy nincs. Ha nincs baja nyugodtan csináld gumi nélkül vele, ha megbízol benne.
2017. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!