Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz, hogy ha iszol neocitran...

Igaz, hogy ha iszol neocitran port, akkor utána 3 órán keresztül nem ihatsz rá mást?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

én ezt eddig nem tudtam, ennek ellenére eddig mindig hatott. egyébként azért nem hiszem, mert, lévén megfázás elleni készítmény, torokfájós, lázas, náthás emberek isszák. No már most, ha egy torokfájós ember torka kiszárad - és 3 óra alatt kiszárad - az pokoli tud lenni. A lázas embernek pedig nem csak érdemes, hanem szükséges is sok folyadékot innia.


Tehát nem vagyok meggyőződve erről a tilalomról.

2017. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet utana inni. A strepsils meg ezek utan nem lehet, mert hamarabb elmulik a hatasa. En szoktam az utan is, sot akkor szoktam enni, mert igy nem olyan fajdalmas a nyeles.
2017. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2017. aug. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!