Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Immunerősítő béta glukánról...

Immunerősítő béta glukánról saját tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Maximum multivitaminokat szedtünk télen, de én minden télen 3-4-szer is felső légúti betegségben szenvedtem, de úgy, hogy minimum 2 hétig nem gyógyultam ki belőle.

Közben kisunokám született, akit ilyenkor kerülnöm kellett, emiatt hogy nem látom a tél nagy részében, totál depressziós voltam, ami még jobban nehezítette gyógyulásom, és mindenféle szövődmények lettek.Hiába szedtem nagy dózis C vitamint, D vitamint, multivitaminokat, minden természetes házi praktikát kipróbáltam, de igazán semmi nem segített.

Ekkor,2 éve találtam rá a béta-glukánra.Gyógyszertárban nagyon drága, de találtam a neten és rendeltem.Tavalyelőtt, tavaly szedtem novembertől márciusig, és egyetlen egyszer sem voltam beteg.Volt mindegyik télen egyszer, hogy kicsit fura a közérzetem, mintha kerülgetne a nátha, de aztán másnaptól semmi bajom nem volt.Tavaly már 9 tagú családomból 7-en szintén elkezdték szedni, és ugyanezt tapasztalták.

Fiam egyszer kicsit náthás volt, de 3 nap alatt elmúlt nála.Nekem az évi 2 szokásos herpesz a számon télen egyszer sem volt.

Most is fogjuk szedni. Minden évben rengeteget költöttünk multivitaminokra, de most csak béta-glukán, C és D vitamint, és Omega3-at fogunk szedni, mint előző 2 évben.



#béta-glukán
2017. okt. 1. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
OK!
2017. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!