Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csinaltattam a laborvizsgalato...

Hunika14 kérdése:

Csinaltattam a laborvizsgalatot, kivancsi voltam. Megkaptam a verkepet, eszleltem nehany erteket, ami elter az optimalistol, egy par elegge megdobbentett. Monocita : 13 % (3-tol 7-ig normal) Leukocita: 3,89 (5-tol 10-ig normal). Valaki az okat tudna?

Figyelt kérdés
Esszeru, h elvigyem a dokimhoz, de ahogy ismerem, megmondja, h oke minden, en meg kivancsi vagyok az eltero ertekekre.

2017. okt. 10. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamid gyulladt. Pl.fogtő, ilyesmi. Nagy baj nincsen, úgyhogy nyugi.
2017. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor nekem volt kicsit magas a monocita értékem, azt mondták valami gyulladás lehet a szervezetemben. A monocita egyébként kórokozókat faló fehérje, úgyhogy valószínű elkaptál valamit és az lappang. Érdemes orvosnak megmutatni, de nem hiszem, hogy nagy gondot jelezne.
2017. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, olvasgattam en is, de holnap termeszetesen viszem a haziorvosnak!
2017. okt. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!