Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet? Lehet az állástól...

Ez mi lehet? Lehet az állástól szemölcs?

Figyelt kérdés
Voltam a nyáron dolgozni egy üzletbe, napi 8 órákat álltam. Észrevettem, hogy a talpam elülső párnázott részén vmi kis kemény nem tudom mi lett. Először tyúkszemnek hittem, arra kezeltem de nem akart múlni. Aztán megfeledkeztem róla és 2 hete megint megnéztem, börkeményedés van a tetején, amit levágtam róla. Alatta egy ilyen dudor van ami piros. Aztán megmutattam apámnak, ő azt mondta hogy ez már inkább szemölcs mint tyúkszem. Igen tudom így nem lehet pontosat mondani, nem is várom el. Bőrgyógyászhoz is fogok menni. Próbáltam nézni képet szemölcsökről, úgy igazán egyikre se hasonlít. Illetve jártam 7 évig úszni, sosem hordtam papucsot a wcben és a zuhanyzóbsn sem, soha nem volt szemölcsöm. De az állástól alakulhat ki szemölcs? Mert a tyúkszemet tudom, hogy igen. És az elején teljes mértékben tyúkszemnek nézett ki.
2017. okt. 30. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
ez szerintem is szemölcs lesz
2017. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!