Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El fog múlni? Furunkulusom...

El fog múlni? Furunkulusom van a szán szélén kívül és félek h az antibiotikumtól nem múlik el

Figyelt kérdés
Ma vtam a szájsebészeten mert oda küldtek egy gyulladdással a szám külső szélén de átküldtek a bőrgyogyira és ott mondták h furunkulus de már kifakadt tehát csak kennem kell betadinnal és antibiotikumot is kaptam vmint vettek vért is és tenyésztésre küldték amit kinyomtak,sztetek elmúlik,vagy fel kell vágni?pénteken kell visszamenjek
2010. jún. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan: mit vársz itt? Két szakorvos megvizsgált, mondtak valamit, te meg itt kérdezel olyanoktól, akik nem is láttak téged, nem is vizsgáltak meg, többnyire nem is értenek hozzá?

Szerintem elmúlik.

Most jó?

2010. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NEM AZÉRT TETTEM FEL A KÉRDÉST,HOGY TE FLEGMÁZZÁL ITT HANEM AZÉRT MERT ÉRDEKEL HOGY VKINEK ESETLEG VOLT-E HASONLÓ PROBLÉMÁJA ÉS RENDBE JÖTT-E NEKI?HA NEM TETSZIK A KÉRDÉS NE VÁLASZOLJ!!!!!!
2010. jún. 1. 19:07
 3/5 anonim válasza:

Ezt a krémet próbáld ki, teljesen bio, és 2 hét pénzvisszavfizetési garancia is van rá.

tehát semmi kockázat, és szerintem egy próbát megér;)

[link]

2010. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm kedves vagy:)
2010. jún. 2. 15:30
 5/5 anonim válasza:
hát szerintem a szánt fesd le rozsdamaróval és aztán meg lakozd le olajozd be hadd csússzon a havon!
2011. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!