Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Budapesten hol lehet textil...

Budapesten hol lehet textil szén filtert kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az eldobható orvosi maszkok helyett szeretnék valami alternatívát, és arra gondoltam, hogy varrok magamnak egy saját maszkot, ami akár még jól is néz ki, és nem olyan elrettentő/feltünő(pl tömegközlekedésen lol).


Ehhez keresek valamilyen textil filtert, amit egy ennek kialakított zsebben cserélgetnék, méretre vágva.


Én már annak is örülnék, ha bárhol lehetne kapni budapesten ilyen textiliát(egyelőre egy külföldi rendelős lapot találtam, de szeretném gyorsabban beszerezni), de ha valaki tud olyan helyet ahol nagyobb kiszerelésben is van (pl méter), azt is örömmel fogadom :)


Köszi és Üdv,


26 L



2017. nov. 30. 17:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!