Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, ha szekál az...

Mit csináljak, ha szekál az osztályom a miatt, hogy sokat vagyok beteg és sokat hiányzom?

Figyelt kérdés
Van egy "állandó" betegségem... A pajzsmirigyem (ami a baciölő cuccocskákat termeli) túlműködik, így a saját immunrendszeremet gyengíti. Alapból nem erős az immunrendszerem, de így végképp sokat vagyok beteg... Nem tehetek róla sztem. Szedek egy csomó vitamint, anyám orvos és próbáljuk csökkenteni mindenféle képpen a hiányzásaimat. De ha hiányzom pl. egy hetet és újra megyek suliba, akkor rögtön megkapom a fél osztályomtól min. hogy "már megint hol lógtam, vagy talán megcsípett egy szúnyog és azért nem jövök?" Szerintetek mit tudok csinálni?

2017. dec. 1. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld. A közösségek ilyenek, kinéznek valakit maguk közül akit lehet bsztatni valamivel. Ha nincs reakció, nincs értelme erőlködniük szóval....ne etesd a trollt ;)

Nekem a munkahelyemen is ez van, ha pl egy anyuka folyton betegben van mert beteg valamelyik gyereke, akkor egy idő után fújnak rá. Nem tesznek nyíltan megjegyzést de elég cifrákat mondanak róla a háta mögött.

Megjegyzem az osztálytáraid elég bunkók, és biztosan hangot is adnék ennek. Egyszer mondd meg nyugodtan, hangosan, hogy de szép nagy paraszt csürhe vagytok... valami ilyesmit.

2017. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy emiatt hiányzol? Ha igen, akkor nagyon ostobák, ne foglalkozz velük. Tudom, mondani könnyű...
2017. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!