Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Béres csepp valóban csodaszer?

Béres csepp valóban csodaszer?

Figyelt kérdés
Hallottam róla korábban, de sosem szedtem, most viszont elkéne valami immunerősítő, valamint azt hallottam, hogy sokkal energikusabbá is teszi az embert, s reggel könnyebben indul a nap, nincs az a borzasztó fáradtság, ami ilyenkor télen gyakori...
2017. dec. 3. 03:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam évekkel ezelőtt, de megfájdult tőle a gyomrom. Az egyik hozzátartozóm viszont szedi, eszi, issza évek óta. Állandóan az elsők között áll a sorban aki benyeli a megfázást, minden évben úgy kétszer. Ettől függetlenül esküszik rá és kinem hagyná egy nap sem.
2017. dec. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a csodaszerekben, de a múlt héten úgy leterített az influenza, hogy 5 napig fetrengtem, míg apám adott egy fiola BCs-t. Benyomtam 20 cseppet reggel, estére kicsit jobban lettem, akkor megint 20 csepp és reggelre mintha elvágták volna. Azóta is szedem a 2x20 cseppet. Nekem bevált.
2018. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ajandékba kaptam egy 30ml-es kiszerelést

Párommal szedjünk 2 napja


Hihetetlenül jól ébredtem ma

Jó közérzet stb.

Nemtudom hogy a vitamintól-e

De ha már kaptam,mindenképp elhasználjuk. Aztán meglátjuk majd beruházunk-e a 4dbos kiszerelésre

2018. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!