Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik velem és mit...

Mi történik velem és mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Fél éve észrevettem magamon egy genitális szemölcsöt, addig fogalmam se volt róla hogy HPV-m van, hiszen eddig összesen 1 férfi volt az életemben. Már mindent kipróbáltam amit orvos javasolt(TCA, Podophyllin, krémek, immunszupresszánsok), és amit a neten olvastam róla(nagy dózisban vitaminok, gombafajták, ezüstkolloid, oliva olaj stb), de csak egyre több van. A kezemen is volt egy szemölcs.

Ovodásként volt a hajas fejbőrömöm pikkelysömör, ami most visszajött és nagyobb területet foglal el mint akkor.

Voltak gombásodások a bőrömön és ekcéma is kijött a könyökhajlatomon ami nagyon sokára múlt el. A tisztálkodási szokásaim nem változtak.

Herpes simplex a számon.

Árpa a szememen.

Most meg tüdőgyulladásom van.

Eddig nem voltak ilyen problémáim, most meg már fél éve csak orvoshoz járok, pedig csak 21 vagyok.

Mi lehet ezeknek az oka? Mit tanácsoltok?


2017. dec. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én első körben elmennék a helyedben hpv szűrésre és immunerősítésbe kezdenék. Grapefruitmag csepp, multivitamin, meg amit a hpv szűrés eredménye után ajánl a nőgyógyász. A genitális szemölcsöt amúgy sem érdemes tartogatni, arra ecsetelőt kapsz majd, ha nem a hpv okozza.
2017. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Genitális szemölcsöt csak HPV okoz. Voltam HPV tipizáláson. Ahogy írtam fent is, ecseteltek nemis egy dologgal, kenőcsöt is kaptam, de eddig csak szaporodott. Immunszupresszánsokat is szedtem és nagy dózisban mindenféle immunerősítő vitamint (köztük Grapefruitmag kapszulát) most is.
2017. dec. 12. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Immunszupresszánsokra pont nincs szükséged, az immunrendszered elég rosszul áll. Vérkép rendben? Leukocita hiány nincs? CRP magas? Igazából ezt az orvosnak kellene tudnia; biztos vagyok benne, hogy próbálnak rájönni mi a bajod, innen látatlanban nem igen lehet mit mondani.
2017. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!