Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Viszkető kiütések jelentek...

Krisa1234 kérdése:

Viszkető kiütések jelentek meg először a combomon majd kis idővel utána a hátamon, karomon és a fenekemen. Erre 2 nap után kettő meg jelent a péniszemen is. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Körülbelűl 2 hónapja volt az első szeretkezésem és az azt követő napon sárgás fehér váladék jött belőle és vérzett is. Utána olvastam azt irták, hogy irritáció is lehet ezért nem foglalkoztam vele. Most 2 hete kezdtek el előjönni rajtam ezek az iszonyatosan viszkető kiütések.Köze lehet ehhez a 2 hónappal ezelőtti szeretkezésemnek? Mi lehet rá a emgoldás?

2017. dec. 14. 20:31
 1/5 anonim válasza:
Mielőbb látogasd meg a helyi bőr- és nemibeteg gondozót. Nem biztos, hogy nemi betegség, de a bőrbetegségeket is ott gyógyítják és a leírásod alapján elég súlyos már ahhoz, hogy megnézesd.
2017. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A megoldás: ORVOS.

Azonnal!

2017. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:

sos doki,amíg nem késő !!!

..

2017. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg canestennel kell kenni es 1 het mulva elmulik.
2017. dec. 15. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Valadek=tripper
2017. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!