Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy az antibiotik...

Lehetséges, hogy az antibiotikum a kúra befejezése után pár nappal fejti ki a hatását vagy összeszedtem valamit?

Figyelt kérdés
A lehetséges mellékhatások közül több is jelentkezett az elmúlt pár napban, biszont már 4 napja befejeztem az antibiotikum szedését (augmentin duo-t szedtem)
2017. dec. 17. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, mivel tönkreteheti a bélflórát, ami ugye az immunrendszer is egyben.ezért kell az antibiotikum mellé probiotikumot is szedni.De jobb későn mint soha, vegyél valami probiotikumot hogy visszarendezze a bélflórát.

Velem is ez volt nyáron, torokgyuszira kapott antibiotikum kúra után rámjött a hasmenés, több mint 2 hétig szenvedtem tőle folyton fostam csak diétás kaja maradt meg bennem, vettem Probio 6-ot (az is jó vagy Normaflor) és utána lassan rendbejöttem.

2017. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!