Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől nőhetett egy púp a számba?

Mitől nőhetett egy púp a számba?

Figyelt kérdés
Rögtön a szájnyílás mellett, a szájzug alatt valamivel nőtt egy púp a nyálkahártyára, ami elég zavaró, kicsit fáj is. Mitől lehet ez? Esetleg attól, hogy valamilyen piszok bejutott? Kb. akkora lehet, mint egy borsó.
2017. dec. 26. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem aftád volt ott korábban?
2017. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott szerintem nem volt még.

Olyat is hallottam, hogy sok embernek ki szokott jönni ilyen bibi attól, ha olyan ételt evett, ami nagyon jól esett, ilyen létezik?

2017. dec. 26. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az szerintem inkább a szája külső részén szokott lenni (ilyen pattanás-szerű hólyag)

Vagy nem lehet hogy sokszor ráharaptál ott belül a szádra? Nekem akkor szokott ilyen lenni.

2017. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, remélem elmúlik 1-2 nap alatt, mert elég kellemetlen. Azóta is ugyanolyan egyébként :\
2017. dec. 26. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!