Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek mennyire igazak a HIV-ről?

Ezek mennyire igazak a HIV-ről?

Figyelt kérdés

Tegnap összeolvastam mindent a neten a HIV-ről. Ezeket találtam:

- Magyarországon 10-ből 7 ember kapja el a HIV-et, aki védekezés nélkül szexel,

- Akár 1 másodperc is elég ahhoz, nem úton megfertőzzön valakit,

- Magyarországon kb 20-30ezer HIV fertőzött él,

- Akinek több szexuális partnere volt, az HIV pozitív.



Nos, ezeket azért olvastam össze mert nagyon pánikban vagyok. Másfél hete volt egy védekezés nélküli szexuális kapcsolatom egy lánnyal. Ez volt nekem az első alkalmam. Tisztában voltam vele, hogy előttem még 2 barátja volt a lánykának. Kb 6 másodpercig volt bent a péniszem a hüvelyébe, mert kihúztam mielőtt elélveztem volna. Ezek után bebeszéltem magamnak, hogy a csaj tuti HIV fertőzött, mert a neten olvastam, hogy Magyarországon járvány van és ennek hallatán rettentően beparáztam. Tegnap megkérdeztem erről a lányt, és mondta, hogy nincs semmi baja, nyugodjak meg. Tudom, nagyon felelőtlen voltam, és hibáztam, hogy óvszer nélkül kellett egymásnak esnünk. 18 éves fiú vagyok, sportolok, egészségesen élek. A sírás kerülget kb, hogy miért vagyok ilyen hülye és hogy miért kellett óvszer nélkül, és ha HIV fertőzött vagyok, akkor összeomlik az egész életem és vége...



2018. jan. 17. 16:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Akár 1 másodperc is elég ahhoz, hogy nemi úton megfertőzzön valakit
2018. jan. 17. 16:02
 2/14 anonim ***** válasza:
FAKE!
2018. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A KAMU kérdés FAKE!
2018. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu kérdés?
2018. jan. 17. 16:05
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
" Akinek több szexuális partnere volt, az HIV pozitív. " Szerinted? Kamukérdés.....
2018. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezeket olvastam a neten ember.. -.-"
2018. jan. 17. 16:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Kikérem talán a ti véleményeteket is..
2018. jan. 17. 16:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Először is: védekezés nélkül NEM szexelünk, mert ha mákod van, csak a gyerektartást kell fizetned, ha nincs, akkor van esélyed betegségekre is. A kérdés nyilván kamu, ennyire sötét senki nem lehet, de ha mégis, olvasgass:


[link]

2018. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10/7??? na persze..

érdekes módon, akikkel igy beszélek (közelebbi ismerős, barátok) kb. senki sem használ gumit. És többségük már nem egy párkapcsolaton van túl? Akkor ők nagyrészt fertőzöttek? Ok. Szólok nekik :D

2018. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem kamu, de akkor is butaságok vannak benne.

10 emberből hét, aki védekezés nélkül…


Tehet, ha szedem a fogamzásgátlót, de fűvel és fával összefekszem, nem kell aggódnom a HIV miatt, mert hát ügye védekezem.

De fertőzött leszek, ha én és a párom - új magyar állampolgár létrehozása céljából - egyesülünk. És egyikünk sem csalja a másikat.


Így gondolja az, aki ezt a marhaságot összehordja?

2018. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!