Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érzem hogy kezdek megfázni,...

Érzem hogy kezdek megfázni, szeretném megelőzni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már tüsszentettem vagy ötször,érzem az orromon és fáj a torkom de nem akarok teljesen lebetegedni.
2010. jún. 7. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál forró limonádét. Este lefekvés előtt vegyél be egy Kalmopyrint. Egyél sok gyümölcsöt.
2010. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos ugyanígy vagyok, holnapra tuti beteg leszek. Ha hazamegyek ma, belakok fokhagymás pirítóssal, jó sok fokhagyma, sok tea, és éjszakára bebugyolálom magam, hátha kiizzadom reggelre.
2010. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Forró bodza vagy hársfateát igyál,közben vegyél olyan forró lábfürdőt amilyet csak bírsz,utána feküdj le takarózz be és izzadj.De az echinacea csepp is segíthet.
2010. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Forró fürdő.

Abban forró fürdővíz.

Abban te.

2010. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még van egy recept: fél dl olivaolaj, 1 kiskanál erős pirospaprika, 1 kk Curry, 1 kk kurkuma, 1 kk gyömbér, 2-3 gerezd fokhagyma összezúzva, pici só, bors, fél reszelt vöröshagyma és ezt piritósra kenni, vagy kiflikarikákkal mártogatva enni. Utána fél liter forró mézes-fahéjas tea.
2010. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kalapkúra.
2010. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!