Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmúlik-e idővel a nátha...

Elmúlik-e idővel a nátha miatt kialakult füldugulás?

Figyelt kérdés
Eleinte csak szimpla náthának tűnt, majd egyik éjjel fülfájásra ébredtem, amely utána reggelre elmúlt és már "csak" be volt dugulva. Illetve azóta (másfél napja) cseng a fülem. Csak a jobb fülemmel van probléma. Utánaolvasgattam, valószínűleg a fülkürtöm záródott el. Szerintetek?
2010. jún. 7. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
igen mert a garat és a fül közvetlen kapcsolata az eustaach kürt és ha náthás vsgy ráhuzodik a füledre, nekm is szokott ez lenni amint nem vagy már taknyos ez is elmulik
2010. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És nem kell tartani maradandó halláskárosodástól? Mert eltelt újabb pár nap és nem érzem, hogy múlna, viszont a nátha már végső szakaszában van, ma már csak kb 2-3-szor fújtam az orrom és alig jött valami.
2010. jún. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!