Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neo ferro folgamma. Vastuladag...

Neo ferro folgamma. Vastuladagolas.2 szemtol lehet bajom?

Figyelt kérdés
Veletlen ket szemet szedtem be belole, mert elfelejtettem az elsot es ra nem sokkal vettem megegyet igy meghaladva a napi 3*1 adagot. Elolvastam h ilyenkor hasmenes, hanyas stb fellep. Nekem csak egy kicsit szoritott a mellkasom es szedulok tole elegge. Most lepihentem, jobb egy kicsit. Ettol ugye nem lehet semmi komoly bajom? Most eloszor tortent ilyen. Olvastam, h eleg durva dolgok tortenhetnek, ha vki tuladagolja. Ez ugye nem az egyszeri alkalomnal van? Foleg ha vashianyos vagyok.

2018. márc. 17. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Elegge bealmosodtam.
2018. márc. 17. 13:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!Nem lesz tőle semmi bajod,a mellkasszorítást is csak bebeszéled magadnak.
2018. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már jobban vagyok. De azert leirom, ha vki ugyan igy jarna, h egy oraig szedultem, de mar okes. Bar ez lehet egyenfuggo, nalam csak ennyi volt.
2018. márc. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!