Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hüvelygomba közben szeretkezte...

Hüvelygomba közben szeretkeztem a párommal, elkaphatta?

Figyelt kérdés
Pár hete felírt a nőgyógyászom egy hüvelytablettát folyásra, ami kihozott nálam egy fertőzést. Hólyagos gyulladás volt, majd elmúlt, viszont a hüvelyem bejárata egy picit még mindig fájt. Azt hittem már teljesen elmúlt, ezért párommal lefeküdtünk óvszer nélkül, csakhogy fájt közben a bejárat, ezért abba is hagytuk. Ez volt múlt vasárnap. Szerdán is megpróbálkoztunk vele, de akkor is fájt, így hamar abbahagytuk. Azóta nem voltunk együtt, nekem pedig kis kiütések ismét megjelentek, ezért ma visszamentem a dokihoz és mondta, hogy ez gomba. Páromnak viszont egyelőre semmi baja nincsen. Lehetséges, hogy később jön ki nála? Vagy akkor pár napon belül jelentkezett volna, ha elkapja tőlem?
2018. ápr. 9. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A gombát tuti elkapta a párod is. Csak a férfiak velünk ellentétben nem éreznek tüneteket. Ezért kell nekik tablettát szedni ha a barátnőjük gombás. Mert így te hiába kezeled ki magad, a barátod mindig visszafertőz ha ő nem kezeli ki.
2018. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen tablettát? Nem elég valami krém? Nekem orvosom fluconert, gynazolt és pimafucortot írt fel.
2018. ápr. 9. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privat üzenetedet.

Mivel a férfiaknak nincs hüvelyflórájuk így ők nekik nincs olyan tünet mint nekünk amikor felborul a hüvelyflóra. De a gomba bennük van. Nőgyógyász gombás fertőzésnél felszokott írni tablettát ha közlöd, hogy van szexuális partnered. A tablettát a férfinak kell szedni.

2018. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Fluconert a páromnak írta fel?
2018. ápr. 9. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt honnan tudjam?? Az orvosodat kell megkérdezni.
2018. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a doktorurat, páromnak is a krémet kell használnia, a tabletta az enyém. Köszi a válaszokat!
2018. ápr. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!