Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertozes csaladon belul,...

Fertozes csaladon belul, megnyugato valasz?

Figyelt kérdés
Vasarnap voltam baratnomnel, akinek hanyas, hasmenoses fertozese volt. Hetfore kigyogyult belole, en pedig hetfore elkaptam. Keddre kigyogyultam belole , anyukam pedig kedden este elkapta, azaz tegnap. Mára viszont nem jobbult a helyzete, csak rosszabbodott. Egesznap aludt, ma este vett be egy rubophent, B6 vitamint meg valami B betuset meg. Szegeny ami teat csinalt is elfelejtette meginni. Ugyanaz a panasza mint nekem es a baratnomnek volt. Hanyas, hasmenes, hasfajas , etvagytalansag. Nagyon feltem, es megremiszt, hogy neki nem sikerult legyoznie ezt egy este alatt. Alig ivott valamit, pedig mondtam neki. Nem regen volt egy agyraszkodasa is. Megnyugtato valasz?:(

2018. ápr. 11. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd meggyógyul. Ez csak egy fertőzés. Az emberek immunrendszere nem egyforma. Az ivásra folyamatosan figyelmeztesd, de ne egy pohárral egyszerre, hanem csak kortyonként szünetekkel.
2018. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!