Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida lusitaniae, hogy...

Candida lusitaniae, hogy szabdúlhatok meg tőle?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ,pont ilyenje volt (labor eredmény)

,az , hogy kezelte ki ?

Csak annyi a tünetem,hogy gyorsan átmegy rajtam amit iszom, kis pisiléskor folyás is van.


Csak, ha az amit felírt a dokim nem válna be, kíváncsi vagyok, nektek, milyen kezelés használt?

Candida diétázom kellene ?



2018. ápr. 13. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekel mi, lett a vége?Meg gyógyultál?
2021. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajna nem. Egy ideje nem foglalkozom vele. Azt vettem észre , hogy a táplálkozáson múlik az egész meg az egészséges életmódon. Ha túlzásba viszem az egészségtelen ételek fogyasztást, beleértve a cukros üdítőket, és eleget mozgok amitől talán erősödik oda lent , nem fertőződik el a gomba a testemben és akkor kibírható.


Ehhez a problémához egy hozzáértő megfelelő szakember kell , akit én még nem találtam meg, szóval ha hasonló problémátok van aki ezt olvassa most, addig kerssen megfelelő orvos amíg nem talál olyat aki teljes segít elmúlasztani ezt az életett megkeserítő állapotot.

Vagy vegye fel olyanokkal a kapcsolatot akiknek sikerült kikezelnie.

2021. ápr. 28. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!