Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Étel ecsetelővel húst kenegett...

Belaaggodik kérdése:

Étel ecsetelővel húst kenegettem, az ecsetet visszaraktam a kencébe azóta is ottan van. A hús nagyon jó volt, minőségi nem géemós, márkás Gorennye hűtőben tartottam, fix hogy nem volt rohatt. Bélbajom lesz ha most megkentem mást is azzal az ecsettel?

Figyelt kérdés
Félek, hogy valami szalmanellát kapok vagy infrulenzát. Itt a hosszú hétvége doki nincs félek beteg leszek nem tudom mit tegyek, kit keressek. Nyugtassatok meg h nem lesz baj!

2018. ápr. 28. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a húson használt ecsettel megkentél mást, és azt hőkezelés nélkül fogyasztottad, lehet fertőzésed. A nyers hús fertőzés forrása lehet, tök mindegy, hogy milyen hűtőben tartod vagy hogy non-GMO. Nem véletlenül ajánlott nyers húsnak külön vágódeszkát is használni.

Most vagy elkaptál egy fertőzést pl. szalmonellát, vagy nem, és ha be is kaptad a bacit, ha elég erős az immunrendszered, még mindig legyőzheti tünet nélkül. Vannak, akik folyton nyers hús körül pepecselnek és semmi bajuk. Erősítsd az immunrendszered pl. valami vitaminnal, az ártani nem árthat.

2018. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Bélbajom lesz ha most megkentem mást is azzal az ecsettel?"


Ha nem ettél belőle, akkor nem. Nyugoggy meg

2018. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj ennyi hipohondert. Az 1 eves unokahugom minden szart a szajaba vesz de te ennyitol igy parazol. Ennel durvabb dolgok is bekerulnek az ember szajaba amit konnyen kived a szervezeted ne aggodj.
2018. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!