Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandóan beteg vagyok hol...

Állandóan beteg vagyok hol vizsgáltathatom ki magam?

Figyelt kérdés
Évről évre egyre rosszabb a helyzet... Amíg nem voltak gyerekeim makk egészséges voltam, azóta viszont minden évben egyre többször és egyre hosszabb ideig vagyok beteg... Most már ott tartok, hogy ha bármelyikük elköhögi magát akkor borítékolható, hogy másnapra lerobbanok, alapból ősztől-tavaszig beteg vagyok, mivel valamelyikük mindig hazahoz valami bacit... és ezt most szó szerint értem, októbertől áprilisig talán ha egy hetet voltam egészséges... Már mindent de tényleg mindent beszedtem, tömöm magam vitaminnal, különböző teákkal, bogyókkal, cseppekkel mindennel amit valaha is ajánlottak de semmit nem használ. A háziorvos csak tárogatja a karját, teljes vérképet azt csináltattam, egyedül a vasam volt alacsony arra szedtem is tablettát, minden más rendben volt... Nem értem miért ilyen gyenge az immunrendszerem és mit tehetnék még... :(
2018. máj. 6. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert te ki sem mozdulsz otthonról hogy a gyerekeid viszik haza a betegségeket? Önmagában a vitamin kevés, tessék sportolni, állóképességet szerezni. A bogyók-cseppek meg többet árthatnak mint használnak. Kezdjük ott hogy szintetikus cucc sosem lesz olyan jó mint egy természetes valami. Magyarán nem bogyókkal tömd magad, kezdetnek normális ételre költsd el azt a pénzt inkább.
2018. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!