Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandó szédülést mi okozza?

Állandó szédülést mi okozza?

Figyelt kérdés
1honapja minden nap egyfolytában szédülök. Voltam vérvetelen,fülészeten,sbon,minden negvativ. 2hónapja volt nyirokcsomó es torokgyulladásom amire nem szedtem be antibiotikumot utanná vissza jött és akkor már be szedtem. Mindenhol azt mondták a gyulladás okozhatja de már nem érzem hogy bárhol lenne gyulladás. Lehetséges hogy valami szövődményt kaptam?esetleg ez mikor múlik el?már nem birom sokáig..

2018. jún. 29. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Koponya MR vizsgálaton voltál?
2018. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2018. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam mr-en. Teszem hozza mikor elkezdodott a szedules azelott bevertem a fejem az ablakba de nemhiszem az lenne a gond. Vernyomas rendben.
2018. jún. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!