Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam vagy megsértettem a...

Megfáztam vagy megsértettem a torkom?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5 napja elkezdtem tüsszögni szombaton meg elkezdett fájni a torkom(éreztem rajta valamit mielőtt elkezdett fájni, de azt úgy éreztem, hogy köhögés és nagyobb nyelés után eltűnt. Leginkább nyelés közben fáj.) Szombaton csak egy kicsit fájt, vasárnap már jobban, és mára meg még jobban elkezdett fájni. Vasárnap volt lázam(38.5 fokos).

Ha esetleg ez megfázás, akkor tudtok valami hasznos módszert, hogy enyhüljön a fájdalom?

Ha nem muszáj akkor nem szeretnék ilyen miatt orvoshoz menni, se antibiotikumot szedni.



2018. júl. 9. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha influenza, akkor úgysem ír fel az orvos antibiotikumot, de azért menj el, jobb ha megnézi a torkodat.
2018. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sértetted meg, elkaptál egy kis fertőzést. Pihenjen, igyál sok folyadékot és szedj fájdalomcsillapítót, ha szükségesnek érzed. Ha pár nap után nem javul, fordulj orvoshoz!
2018. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap ittam mézes teát, és mára jobb lett.
2018. júl. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!