Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy el kaptam a...

Lehetséges hogy el kaptam a szifiliszt?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni és értelmes válaszokat kapni.


16 éves fiú vagyok.Azt hiszem meleg vagyok.Ezt csak azért írom le mert köze van a problémámhoz.

Kb egy hónapja le feküdtem egy kolumbiai sráccal akkiről kb annyit tudtam amit ez írt magáról a szex partner keresőn.

Hülye voltam mivel egyátalán nem védekeztünk mert azt hittem semmi baj nem ehet belőle.


Kb két hete kezdtek ki jönni rajtam ilyen herpesz szerű kiütések ami leginkább a számom az orrom allat és az egyéb kínos részeken jelentek meg.Fájni nem fájnak csak iszonyatosan visszketnek és a piros foltok 3-4 nap alatt be gyuladnak és genyedzenek.

2napja magas a lázam és folyton ráz a hideg.

Mostanában szinte semmihez sincsen erőm folyton gyengének érzem magam.

Rá kerestem a tünetekre a Google-ba és a szífiliszt adta ki.

Nem vagyok Hippohonder és soha nem képzeltem be magamnak semmilyen betegséget.


Mennyi rá az esély hogy tényleg szífiliszem legyen ?



2018. júl. 21. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta tartó komoly tünetekkel járó rossz egészségi állapot esetén miért nem orvoshoz mész egy anonim fórumon való kérdezgetés helyett? Ha beteg vagy, ha nem veszel róla tudomást, nem fog elmúlni magától. De ha tényleg beteg vagy, akkor már 2 hete kezelni lehetne a bajod, és nem szenvedni meg pánikolni hogy vajon mi lehet.


Menj orvoshoz!

2018. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, ha kínosnak érzed, de miért nem mész orvoshoz? Megvárod amíg visszafordíthatatlan következmények jönnek elő? Vagy az orvos ráér majd akkor megvizsgálni, ha lázgörccsel bevisz a mentő? Ne csináld magadnak a sz.art, menj el a házoorvosodhoz minél előbb és mondj el neki mindent. Nem fog megvetni vagy lenézni.
2018. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal doki! Mehetsz nyugodtan a bőr és nemibeteg gondozóba is (a sima bőrgyógyászat mindig nemi beteg gondozó is), gondolom könnyebb odamenni, mint a házidokidhoz fordulni, de egyébként rengeteg anonim szűrési lehetőség is van.
2018. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így leírva 200%, hogy szifiliszed van, és 50%, hogy elkaptál mást is. Vagy igen, vagy nem.

Tudod, a gumi nem csak a terhességtől véd. Nem véletlen, hogy az AIDS is futótűzként terjedt a meleg közösségekben. Futó kapcsolatok, gyakori párcserèk, védekezés semmi.

Örülj, ha ennyivel megúszod. Ma màr gyógyítható.

2018. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező bőr és nemibeteg gondozóba kell menni.


És pár alapszabáj, amit egyébként tudnod kellene, ha az iskolákban oktatni kellene a sok baromság miatt. Az anális szex SOKKAL veszélyesebb, mintha egy lánnyal hüvelyen keresztül közösülnél. MINDIG használni kell anális szex során óvszert. Ez kifejezetten igaz, ha valami harmadikvilágból érkező idegennel fekszel össze.

2018. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Irány a bőr és nemi beteg gondozó!

Nem biztos szifilisz a tüneteid alapján lehet hogy csak nemi herpesz, de könnyen lehet szifilisz is.

A legbiztosabb, ha megcsináltatsz egy teljes std-t akkor leszűrnek, szifilisz, hív, tripper, chlamidia stb.


Megnyugtatásképpen mivel nagyon fiatal vagy, valószínű még sok olyan vírust nem kaptál el amiket az emberek akár egész életükön át hordoznak de komolyabb tüneteket egészséges immunrendszerrel hosszú távon nem okoznak.

Ilyen a herpesz, illetve a hpv legtöbb típusa. Lehetséges, hogy csak egy ilyet szereztél be.

Szóval még egyszer -> STD!! :)

2018. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na volt vizsgálat? :)
2018. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!