Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tyúkszemirtót érdemes szemölcs...

Tyúkszemirtót érdemes szemölcsre (? ) használni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy a sarkamon szemölcs, vagy tyúkszem van-e. Kb 4 hónapja megvan, eleinte nem foglalkoztam vele, aztán voltam pedikűrösnél, és azt mondta, szemölcs. Szerintem nem szemölcs, hanem valószínűbb a tyúkszem, körülötte a bőr picit feljött, fehér a közepe. Nyomásra nem fáj, nem érzékeny. A sarkam/talpam akartam mindenképp kezeltetni bőrkeményedés miatt. Viszont ez a tyúkszem/szemölcs nem akar eltűnni.


Patikában mondták, hogy ne vegyek inkább 5ezer ft-ért kb fagyasztót szemölcsre, mert ez lehet csak tyúkszem, ezért 800 ft-ért vettem keralit tyúkszemírtót. Mióta használom, picit nagyobb bőrfelületre elterjedt a fehér "hámlás" a tyúkszem/szemölcs körül. 2 napja ecsetelem.


Ha mégis szemölcs lenne, akkor nem kéne kezelgetnem tyúkszemírtóval ezekszerint? Bőrgyógyászhoz csak 1 hónap múlva fogok kerülni, amíg megmutathatom, és amíg megállapítja, hogy ez mi. Háziorvosom nem tudta megmondani. Szóval 1 hónapig még ki kell húznom, amíg megmutatom szakembernek. Addigis elég zavaró, és kezeltetni akarom. A pedikűrös pedig nem jól mondta szerintem, mert nem nő több sehol sem, csak az 1 sarkamon van 1. Az viszont nem akar elmúlni. És elég masszív bőrkeményedésem van, ami cipő szorításától és állandó munkahelyi állástól van. Ezért gyanakszom a tyúkszemre, de lehet attól még szemölcs... Esetleg egy nagyon kedves és vállalkozó szellemű embernek, aki segítene, képet is küldök, ha hozzáértő, és privi üzenetben linkelhetek neki.


Kérnék szépen segítséget tőletek!


2018. júl. 31. 17:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!