Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak szerintem gusztustalanok...

Csak szerintem gusztustalanok a tavak?

Figyelt kérdés

Millióan belepisilnek, ha mások nem is, a vizipelusos babák bele is kakilnak (de tudom, hogy sajnos mások is)... Elhullott állatok tetemei is feloszlanak benne, szexelnek benne, beleizzadnak.

Tavaly egyszer mentem be a vízbe, és akkor is elkaptam a rózsahámlást (millió piros folt borította az egész testemet hónapokig) mert valami igénytelen úgy bement. Lehet, hogy az én bőröm túl érzékeny, mert barátomnak semmi baja nem lett, de én rendesen megküzdöttem azokkal a pöttyökkel decemberig...


2018. aug. 11. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is, és alattomosak is. Lépsz kettőt hármat , elmerülsz, belefulladsz.

Én a Balatont pl. abszolút de nem bírom, olyan fertőzést, alhasi görcsöket csinál, hogy arról koldulok.

2018. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Strandon sokkal nagyobb eséllyel kapsz el fertőzést, mint nyílt vizeken.
2018. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted, de én mégis az ellenkező oldalt képviselem. Rühellem a strandokat, inkább megyek természetes vizekbe, akár bányatóba is. Még soha nem kaptam el semmit, pedig már nem vagyok fiatal.

Gondolj bele, a strandok medencéi milyen kicsik, hiába fertőtlenítik, attól még az emberek belepisilnek, szennyezik a vizet a naptejjel, napolajjal, akár kosszal..

A természetes vízfelületek sokkalta nagyobbak és van öntisztuló képességük. Ezen felül nem ütközöm minden karcsapásnál a többi strandolóba.

Nincs is jobb érzés annál, mint amikor úgy úszol, hogy magad körül csak a vízfelületet, a hullámokat látod (meg az eget). Igazi szabadság.

Persze, kinek a pap, kinek a papné..

2018. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, a strandokat se tartom jobbnak, de abba legalább nincs halott állat meg kaki, ellenben több az ember.
2018. aug. 11. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!