Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az övsömör fertőző?

Az övsömör fertőző?

Figyelt kérdés

A nagyimnak övsömöre van a hátán, mellkasán, és méghozzá elég sok. Bekentem a hátát krémmel, és kicsit félek, hogy fertőző-e, mert neki nagyon nagy fájdalmai vannak tőle... és, ha megint meg kér mit mondjak aztse tudom. Nem voltam bárányhímlős még.

16/L


2018. aug. 17. 15:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elkaptam, bárányhimlős lettem... ennek nagyon nem örülök, és sajnos biztos nagyon sok jég fog maradni, mert nem bírom ki, hogy ne vakarjam. Jött ki a torkomba, nyelvemen 3db, arcomon (ott van egy nagyon apró a szemem külső sarkában és nagyon fáj) meg vannak meg az arcomon amik nagyon fájnak rossz érzés, hátamon, melkas, hónalj, na jó az sgész testemen szétszórva, mert nem olyan sok és orvos szerint nem csunyák. A nemi szerven is van pár és azokat mindig kivakarom akaratlanul, most mentolos hintoport tettem oda amit az orvos irt fel az egész testemre, meg Betadine-os vizes keverékben ültem olyan 20 percet.
2018. szept. 3. 18:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, jobbulást kívánok!
2018. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Azért tök jó már a suli elején hiányozni......
2018. szept. 3. 21:19
 14/14 A kérdező kommentje:
Hajat moshatok?? Már nagyon kéne, főképp, hogy tegnap még azt a mentolos hintőport ís a fejbőrőmre meg az arcomra tettem (nem is keveset egyébként) mert nagyon viszket/viszketett. Rossz hozzányúlni a hajamhoz kemény, tapados :( Ez a bárányhimlő sokkal rosszabb, mint gondoltam
2018. szept. 4. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!