Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menni vagy nem menni? (Felfázás)

Menni vagy nem menni? (Felfázás)

Figyelt kérdés

Tudom hogy alap esetben nem jó ha egy nő tartogatja a vizeletet.

Viszont amikor már megvan a baj van e értelme percenként a wcre rohanni?

Vagy inkább kicsit próbálja az ember összegyűjteni hogy ne percenként 2 csepp legyen a termelés?



#felfázás #húlyaghurut #égető pisilés
2018. szept. 1. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor én fel voltam fázva, sajnos nem tudtam tartogatni. Így is volt hogy alig értem ki a wc-re. És nekem is sokszor kb 2 csepp jött. Úgyhogy nem tudom van-e olyan aki vissza tudja tartani. Juj de rossz volt ez. :S

N

2018. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menni. A kórokozóknak amúgy is ürülniük kell, ezért is kell sokat inni, hogy vizelet is sok legyen. Nem véletlen, hogy a természet így alakította, hogy ilyenkor sűrűn kelljen menni. 2 csepp jön olyankor nekem is sokszor.
2018. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menni sok tőzegáfonya tea igaz csak a megelőzésre jó és gátolja hogy nagyobb legyen a baj kamillás ülőfürdő a kamilla teát viszont nagy mennyiségben nem javaslom inni mert kiöli a jótékony bacikat is. Sok c vitamin savas kémhatásúvá teszi a vizeletet de antibiotikumot ne szedj c vitaminnal. És persze a csalán tea is ugyan olyan jó mint a tőzegáfonya bár utóbbi kapszulában is van de a tőzegáfonya kapszulát nem ajánlom nekem az valahogy nem vált be gondolom mivel kevesebb folyadékot vittem be minta teával.
2018. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Általában ilyenkor én is a menni mellett döntök. De most olyan mértékben nem tudtam felelni már a wcről.... Hogy konkrétan kimentem kezét mosni és már tronolhatam is vissza:(

Iszik amennyit tudok, vettem be ha jól emlékszem már 3000mg vitamint. És ülőfürdő is volt igaz meleg víz és só keverékével mert más nem volt itthon. Jah és még szódabikarbónát is ittam mert valahol ezt ajánlották.... Hát nem tudom hogy élem túl a hétvégét. De kémények vagyunk ugye?

2018. szept. 1. 12:33
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én ma fáztam fel szörnyen és nem nagyon hatott a sós fürdő és a sok tea sem... Most Monural antibiotikumot vettem be éjszakára, talán segít. Remélem neked már elmúlt a fájdalom. Kitartás!
2018. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Remélem azóta már te is meggyógyultál.

Én nagyon szerencsés voltam nem tudom mi segített( a sok c-vitamin, sósülőfürdő, vagy a szódabikarbóna) de csak a délelőttem volt pokoli. Délutánra tényleg szinte kutya bajom se volt, annyi max hogy talán egy picit nagyon picit kellemetlen volt pisilni a nap további részében. De semmiképp nem fájdalmasnak mondtam volna

2018. szept. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!