Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Talpon lévő szemölcs SZTK-s...

Talpon lévő szemölcs SZTK-s lefagyasztás után ha nem múlik el?

Figyelt kérdés

A talpamon lévő vírusos szemölcsöt kb fél év után meguntam, így elmentem leszedetni az SZTK-ba. Ott egy nagy tartállyal kb -150 fokon le is lett fagyasztva (égetve) az az 1 darab, viszont nem kaptam valami értelmes tájékoztatást, az adott kezelőorvossal pedig inkább nem is próbálkoztam tovább. Ez délután történt, most estére levettem a ragtapaszt, amit ott tettek rá.


A szemölcs nagyjából ugyanúgy néz ki, mint fagyasztás előtt. Ugyanolyan barna a közepe és olyan "karfiolos". Lehet, hogy nem vált be ezekszerint, vagy a fagyasztás következően akár 2-3 nappal később fordul ki magából? Vagy ezekszerint az enyém mélyebbre nyúló, és vissza kell mennem kikapartatni is egy másik orvossal? Mert a mostani csak fagyasztotta, és kész. Meg mondott valami olyasmit "HA GONDOLOM, OTTHON KI IS VÁGHATOM MAGAMNAK." Hogy biztos legyek benne.. ezt nem igazán értettem, mert sosem volt még szemölcsöm sehol, így nem tudom mit kell és meddig kivágni, illetve tényleg kell-e.

Tehát honnan tudjam igazából, hogy az ő """tanácsa""" szerint ezt valóban ki kéne vágni? :/ Vagy még várjak vele szerintetek?


Ha valaki ebben szakértő, örülnék a segítségnek! :(


2018. szept. 21. 21:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy magamnak, főleg itthon én semmi éles tárggyal nem merem piszkálni, se belevagdosni vagy farigcsálni, mivel ha vírusos, a vérrel eleve jobban fertőz, máskülönben lélekjelenlétem se lenne hozzá...


Ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek-e ebből az lesz-e, hogy vissza kell mennem, és mégegyszer fagyasztás-kivágás, vagy még valóban várjak egy kicsit...

2018. szept. 21. 21:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd ki fog az jönni, várj vele.

Ha esetleg mégsem akkor vegyél ilyet ez jó.

[link]

2018. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!