Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélférges lehetek?

Bélférges lehetek?

Figyelt kérdés

Néha napközben olyan érzésem támad hosszabb séták során, mintha valami mocorogna a végbelem tájékán. Kissé csiklandoz. De amúgy fizikális tünetem nincs más (fogyás, hasmenés, puffadás), de este szokott olykor pár hetente viszketni a végbelem környéke. Nem egész este csak olyan 15-20 percig.

Na most nem tudom, hogy ez bélféreg vagy csak beizzadt/nő a szőr a végbelem környékén. Aki volt már ilyen cipőben érzett napközben hasonló mocorgást a fenekénél?



2018. okt. 1. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen! Bélférged van. Sajnos én is szenvedtem már vele. Menj el a háziorvoshoz és ír fel gyógyszert. Illetve ha van háziállatod, őt is kezelni kell. Visszatérő lehet, magától nem fog elmúlni.

A lepedőt amin alszol ki kell cserélni stb...

2018. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz

- ám ezt te, vagy orvosod székletmintából tudja megállapítani.

Házi kedvenc állatod van-e? Annak széklete alapján is előbbre juthatsz.

2018. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nincs, de szüleim tartanak kutyákat.
2018. okt. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!