Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi a Vermox hatóideje?

Mennyi a Vermox hatóideje?

Figyelt kérdés
Cérnagiliszta fertőzésre az orvos Vermox tablettát írt fel. Utasításának megfelelően 3 napon keresztül szedtem 1 tablettát. Viszont ma a 4.napon a székletemben még mindig voltak élő férgek. Így egy kicsit el kezdtem aggódni, és nem tudom mit csináljak. Szedjek be még 1 tablettát, vagy majd szépen lassan hat a gyógyszer és elég ha 1 hét múlva beveszem az újrafertőződés ellen?

2018. nov. 2. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyelezes orvost és kérdezd meg!
2018. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia ezt en is szeretnem tudni . Ugyan az van nekem is . Mar elmult neked ? Ha igen hany nap alatt . Teljesen kivagyok az idegosszeroppanas szele allok mar nem birom
2018. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, igen, már elmúlt. 3 napig szedtem a gyógyszert aznap még láttam gilisztát a székletemben, de másnap szinte már nem is volt. Még a visszafertőződés elleni adag van vissza, és remélem végleg megszabadulok tőlük. Remélem te is hamar átvészeled. :)
2018. nov. 11. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert mennyire kegyetlen dolog hogy elve hajtja ki, nem? Belolem szabalyosan masztak ki, tuhanyzasnak csak ugy potyogtak
2021. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!