Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 36. hetes terhes vagyok...

36. hetes terhes vagyok megfáztam nagyon erős orrduguláspm van mit tehetek?

Figyelt kérdés
1 hete nasivinezek de már nem akarom használni. Infralámpa 1000 es c vitamin kamillás gőzölés csomó gyümölcs. Hogy nincs nasivin teljesen el van dugulva mindkét orrlukam nyelni sem nagyon megy. Viszont még mindig zöldes váladék van ami ha sikerül reggel kicsit kidugitani akkor tudom kifújni le vagy fel. Mindjárt szülök császárral. Nem szeretnék igy menni..
2018. nov. 9. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Sós vizes orröblítés, vagy orrcsepp nekem bevált orrdugulásra és náthára. Forralj fel vizet, ha lehűlt adj hozzá sót, jól keverd el, és ebből csöppents az orrodba, vagy szívd fel a tenyeredből, fél deci vízhez elég egy csipet só. Reggel és este megcsinálhatod.
2018. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!