Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szőrtüsző gyulladás sebes és...

Szőrtüsző gyulladás sebes és nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2 vagy 3 hete vettem észre a jobb comb hajlatomnál.1 hete fakadt ki és amikor ezt megláttam elkezdtem nyomkodni. (lehet hogy baromság volt..) pár napra rá elkezdett magától fájni és vérezni.. Most már nem vérzik de érintésre nagyon fáj és csíp.. Gondolkodtam hogy elmegyek ezzel orvoshoz meg arra is hogy valamilyen kenőcsöt használjak. Szerintetek mit kéne tennem?
2018. nov. 14. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj neogranormon kenőcsöt, az jót tesz segíti a gyógyulást.
2018. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gennyes is? Akkor gyógyszertárban kérj rá kenőcsöt, pl.a Tetran állítólag jó.

Ha nem annyira vészes, akkor a neogranormon, sudocrem nagyon szépen begyógyítja a sebeket.

2018. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a Staphylococcus baktériumok benn a szövetekben szaporodnak, annak nem lesz jó vége, menj el bőrgyógyászatra.
2018. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. nov. 14. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!