Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lactofeel gélt kezdtem használ...

Lactofeel gélt kezdtem használni, hány nap után lesz érezhető hatása?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen hatásra gondolsz?
2018. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, úgy értettem, hogy hány nap után múlik el az égő érzés?
2018. nov. 15. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
1 héten belül meg kell,hogy szűnjön.
2018. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este már a harmadik tubussal használtam el, és egyelőre nem érzem, hogy jobb lenne.
2018. nov. 16. 07:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha 1 hét kezelés után sem változna,akkor el kellene menned orvoshoz.

De most neked a fertőzés miatt volt csípő érzésed vagy úgy érted,hogy a gél marja a hüvelyedet?

2018. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az égő érzés miatt kezdtem el használni a gélt.
2018. nov. 16. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert utánaolvastam és elég sokan panaszkodtak égő,csípő érzésre a használata alatt.
2018. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom, hogy a használat során nem csípett, de alapvetően a kellemetlen diszkomfort érzés miatt kezdtem használni.
2018. nov. 17. 00:52
 9/10 dianaduchess válasza:
Az a helyzet ezzel, hogy az ilyen Lactofeel, Lactacid és társai önmagukban nem fogják meggyógyítani a problémát, főleg, ha fertőzésről van szó. Ha még nem vagy tapasztalt az ilyen fertőzések kezelésében (pl. aegy gombás fertőzés felismerésében), akkor mindenképp keress fel egy orvost, aki ellát megfelelő gyógyszerekkel, magától az nem fog elmúlni. Ha van valamiféle rendellenes (értsd nagyobb mennyiségű, fura színű, esetleg erősen kellemetlen szagú váladékozás is altájon, akkor tuti fertőzés). Ha folyás nincs, akkor lehetséges az is, hogy allergiás vagy valamire, ami érintkezik veled ott, ez lehet műszálas fehérnemű, a mosószer vagy öblítő, amivel a fehérneműket mosod és még sok minden. Ezen kívül iszonyú fontos, hogy odafigyelj az intim részek higiéniájára, hogy tisztán tartsd a tested. Ha élsz nemi életet, akkor azzal kapcsolatban is számtalan ok felmerülhet, ami miatt neked ilyen problémád van.
2018. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) sajnos a panaszok nem múltak el egy hét után sem, szóval vettem a bátorságot és elmentem orvoshoz. Kiderült, hogy gombás fertőzésem van, kaptam kúpot illetve tablettát is, már egy nap után érzem, hogy enyhültek a tünetek. :)
2018. nov. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!