Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Verrumal ecsetelot hasznalt...

Verrumal ecsetelot hasznalt valaki nemi szemolcsokre?

Figyelt kérdés

Olvasgattam es tobbszor ia azt olvastam hogy a kifejezetten erre kitalalt ecsetelo es a melle fel irt immunrendszer erosito nem valt be illetve tul sok mellekhatasa van

Hasznalt valaki verrumal ecsetelot,es ha igen mennyire valt be neki?

Nagyon aggodom.

Ha valaki tud valaszt adni elore is koszonom



2018. nov. 26. 00:16
 1/4 anonim válasza:

Condilyne ez a legtutibb hidd el.

Nekem sajnos volt ez a kellemetlen betegség csak egyszer kb 3 éve.Ezt használtam 2 kis üveg ment rá de ma már csak egy rossz emlék minden.Ha van lehetőséged kezeld ki ezzel!

2018. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A verrumal nem nemi szemölcsre van..condyline van rà. Vagy lézeres kezelés vagy immunerősítő isoprinosine.
2018. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az immunrendszert kell erősíteni legyőzi a szervezet magától.nekem egy évig volt szenvedtem vele de ennek már 10 éve azóta nem jött ki
2018. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,kiderült,hogy szerencsére nem az a fajta szemölcsöm van.:)

A Verrumal 2-3 nap alatt levitte a kellemetlenseget :)

2018. nov. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!