Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet vinni egy lánynak,...

Tóth Renátó kérdése:

Mit lehet vinni egy lánynak, akit most műtöttek?

Figyelt kérdés
barátnőm tüdőgyulladást kapott,begennyesedett neki,le fogják szívni,és a jövőhéten fogok bemenni,és mégis vinnék valamit,de tippem sincs,hogy mit.Édességet nem szeretnék,mert jégtáncos,de gyümölcsre és valami kajára gondoltam,de nem tudom,hogy mit szabad,mit nem.

2018. dec. 4. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mindenképpen, hogy miket nem ehet, miket ehet. Aztán majd az alapján viszel neki ezt-azt. Lehet, hogy kívánni fog valamit. Jobbulást neki!
2018. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rejtvény újság,toll,képes újság, banán,mandarin,gyümölcslé.
2018. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könyvet, rejtvényújságot, ne kaját
2018. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tuti kaját vagy innivalót vinnék, sokszor voltam kórházban, egyszer se tudtam volna olvasni vagy rejtvényt fejteni. Úgyis jönnek az ünnepek maximum megeszi otthon, de kicsit ünnepi hangulatot teremtesz neki valami mikulásos/karácsonyi édességgel. :)
2018. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én legutóbb piát kértem a haveroktól, mert józanul képtelen voltam ott aludni. De kérdezd meg őt, sokan visznek gyümölcsöt, felesleges neked odavinni a 7. kiló narancsot.
2018. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még várom az ötleteket.Azért kérdeztem rá,mert pl.:anyum gyomrát műtötték,akkor például az eber nem volt jó.Am. nem rejtvény bolond,meg ott a telója,nem fog unatkozni.
2018. dec. 4. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan azert ami nem szaladgal. Pl vadaszgorenyt ne.
2018. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 jóvan
2018. dec. 5. 00:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mit szeretne. Ha gyümölcsöt, akkor elég pár szem, vagy vihetsz neki valami rágcsálni valót is. De ne pakoljátok túl kajával. Én egy szatyor kajával jöttem ki a kórházból, amit még 2 hétig ettem utána.
2018. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!