Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagy lehet a baj, ha ilyen a...

Nagy lehet a baj, ha ilyen a nyelvcsapom?

Figyelt kérdés

Már egy hete fáj a torkom, de igazán csak az elmúlt 3 napban. Igazából ennyire még sohasem fájt, pedig 31 vagyok.

Ezért bevilágítottam és kicsit megijedtem. Az uvulám kb. 3x akkora mint szokott lenni, majdnem hozzáér a nyelvemhez és a híd amin lóg is meg van duzzadva és ereszkedve.

Persze sajnos nem is tudtam pihenni és minden egyes hidegben való levegővételnél rögtön érzem, hogy nagyon nem tesz jót, illetve borzasztóan fáj még az üres nyelés is.

Ez vajon csak egy súlyosabb torokgyulladás, vagy valami komolyabb? Az a baj, hogy csak holnap este tudok orvoshoz menni. Van aki sejti ebből hogy mi lehet, illetve az orvosig valami tanácsot is tudna adni?

Azt kihagytam, hogy 3 napja nagyon magas lázam is van, de orrfolyás semmi.



2018. dec. 10. 17:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nagyon sok váladék is jön körülötte folyamatosan, úgy, hogy nem az orromból csorog vissza mögé, az tökéletesen szelel
2018. dec. 10. 17:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg mononukleózis?
2018. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!