Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit okozhat ez, és mivel...

Mit okozhat ez, és mivel lehet helyettesíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én sajnos elég könnyen megfázok így ha megfázásra utaló tünetet például torokfájást érzek,akkor veszek neo citrant.Csak azt nem tudom hogy káros-e túl sok ideig szedni mondjuk addig míg el nem múlik teljesen a megfázás. Szóval az lenne a kérdésem hogy ez káros-e és ha igen mivel tudnám helyettesíteni házilag a neo citrant egy egyszerű meghűlés esetén, és nem, nem szeretnék orvoshoz menni ilyenkor egy egyszerű megfázással hanem valami pacek házi praktikával kikezelni magam. A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jan. 8. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a paracetamol nagy mennyiségben akár halálos is lehet. Olvass utána. Megfázásra hársfatea, bodzatea, bármilyen forró ittal, forralt bor akár. Nekem ami segíteni szokott még kezdődő torokfájásnál a propolisz csepp.
2019. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!