Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Én így fertőzhetek?

Én így fertőzhetek?

Figyelt kérdés

A férjem valószínűleg influenzás, mert mára lázas lett, fáj mindene, taknyos.

Viszont én készültem meglátogatni a 2 kisunokámat, 1 és 4 évesek.Nekem semmi bajom.

Elmehetek így?Vagy rájuk viszem a fertőzést?Tudom hogy főleg cseppfertőzéssel terjed az influenza, de mégis félek, nehogy a vírust elvigyem hozzájuk.Úgy olvastam, pár óráig is életképes.


2019. jan. 27. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Patika, maszk. 10 forint.
2019. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az influenza 1-2 napig lappang, amikor még nincsenek tünetek, de már fertőz. Lehet most nem érzed, de estére te is kidőlsz és akkor az unokák is legkésőbb 2 nap múlva.

Ha attól tartasz, hogy elkapják, akkor inkább ne menj.

2019. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az influenza fertőzés több napig lappang mire előjön. Lehet már influenzás vagy, csak még nem jöttek elő a tünetek. Ha nem akarod, hogy az unokáid betegek legyenek, akkor most hanyagold pár napig a látogatásukat. Ha pár nappal később sincs tüneted akkor nem fertőzött meg a férjed-
2019. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!