Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nektek hogyan múlt el az...

Nektek hogyan múlt el az uszoda szemölcs?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja küzdök velük, és csak egyre terjed. Elöszőr csak a térdhajlatomban voltak de ma már a lábam egész hatsó felét beborítják. Elmentem bőrgyógyászhoz, infectodellt adott, amivel minden este bekenem őket. Eleinte kinyomta de attol csak rosszabb lett. Aztan kipróbált valami új szert amire az én atópiás bőröm rosszul reagált és azóta is sötét színű hegek maradtak. Gyógyszert is adott a doktornő, immunrendszer erősítésre. Rendszeresen szedem, kenem őket, mindent megteszek, de nemhogy javulna, egyre rosszabb. Vigyázzok, hogy ne vakarjam, nehogy mégjobban terjedjen. Akinek volt már ezzel dolga, tud esetleg valamit javasolni? Mitől múlt el végül? Miket próbáltatok? Nem szeretném ezt a nyaramat hosszúnadrágban tölteni szval elég sürgős lenne :)

2019. márc. 11. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
4-5 másik orvos kifaggatását javaslom.:)
2019. márc. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a talpamon volt. Azt kivágták. Keress másik orvost
2019. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!