Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Elkaphatom újra ugyanazt a betegséget?

Két kolistársamat lefertőztem a náthámmal sikeresen. Én már kijöttem belőle, viszont most hogy ők is betegek, elkaphatom megint?

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, járvány, nátha, megfázás, vírus

márc. 20. 14:30  Privát üzenet  

A válasz

Valószínűleg van védettséged ellene.

(olyan szó, hogy lefertőz, nincs, megfertőz van)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 20. 15:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőmnek fáj a hólyagja és lefeküdtem vele védekezés nélkül. Magyarul be van gyulladva neki. Elkaphatom az AIDS et? Vagy bármilyen betegséget?
Ha iszom egy másik ember véréből, akkor elkaphatom az aids-et vagy akármilyen ehhez hasonló betegséget?
Ha a barátnőmnek tüszős mandulagyulladása van, de nekem már nincs mandulám, akkor elkaphatom a betegséget?
Ha iszok egy AIDS fertőzött után és előtte pár órával fogat mostam vajon úgy elkaphatom a betegséget?
Én is elkaphatom ezt a "betegséget" ha már a lázból azt lehet következtetni h fertőzés?
Ha egy olyan lánnyal szeretkeztem aki esetleg beteg. és nem használtunk óvszert. Elkaphatom a betegséget?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!