Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már ehetek bármit?

Már ehetek bármit?

Figyelt kérdés
Hétfő este lettem rosszul, egész éjjel ment a hasam és hánytam. Kedd reggel hánytam utoljára a hasam még este is ment, de akkor már tudtam inni és ropit is ettem. Szerdán kekszet,ropit, pirítóst ettem. Tegnap már rizst és csirkemellet is, ma húslevest és főtt húst krumplival. Most már fokozatosan visszállhatok a normális étrendre? Van étvágyam és nem megy már a hasam Viszont nagyon felek a hányástól és rettegek, hogy újra kezdődik. Nem tudom,hogy gyomorrontas vagy vírus volt. Nem ettem sokat, se nehezet/romlottat aznap viszont senki más nem volt beteg a családban.
2019. márc. 22. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Már ehetsz bármit nyugodtan. Valószínűleg vírusos buli volt.
2019. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zsíros és fűszeres ételeket még nem nagyon ennék, tejterméket is csak kis mennyiségben, egyébként már nem hiszem hogy gond lenne.
2019. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!