Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a szem alatti lilás karikákat? Szerintetek az immunrendszeremmel van gond? Vagy valami lappangó gyulladás van bennem?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már többféle házi gyógymódot,kozmetikai szereket meg nem használok mert én eltüntetni akarom,nem saját magamat becsapni (ezzel nem azt bántom aki kozm.szereket használ)
2010. júl. 4. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ott ilyen lilás-szürkés valami, lehet egyről beszélünk, bár nekem időtlen idők óta megvan az.

Nem hinném, hogy bármi köze is van az immunrendszerhez...

2010. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam hogy ez akkor van ha nem iszol elég folyadékot
2010. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) legalább nem vagyok egyedül :D

A legviccesebb az egészben hogy egyszer próbáltam korrektort meg ezeket de még akkor is olyan mintha kitűnne a lilás rész :D

2010. júl. 4. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ismerlek. :) Ja, és egyről beszéltünk, mert felidéztem, Neked milyen az a lilás cucc.

Mondom, szerintem így jártunk :(

2010. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tényleg? És honnan? :)

Amugy hát hogy van a lila karika a szemem alatt,rákenem a korrektort és még akkor is áttűnik rajta :)

Csak simán lilás a szemem alja,és akkor most gondolj bele reggel felkelek és ér majdnem az orrom feléig nagyon szuper :D Főleg ha suliba megyek :) Rendesen amikor kipróbáltam a korrektort meg az alapozót egy vakolat került a fejemre hogy valamelyest eltüntesse :D:$

2010. júl. 5. 10:51
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy suliba járunk. De itt szeretnék totál titkos maradni, el ne árulj, ha rájössz te is, ki vagyok... :) :P
2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak annyi hogy lány-fiú?

És hogy hány éves vagy :D ?

2010. júl. 5. 19:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
lány
2010. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kor?
2010. júl. 5. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
17
2010. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!